چگونه پروفایل کاربری‌مان را تکمیل کنیم؟ (پروفایل)

شما در ریکو با استفاده از بخش پروفایل کاربری می‌توانید با همکاران خود بهتر آشنا شوید و همچنین خود را نیز به نحو مؤثرتری به آنها معرفی کنید. به این منظور بهتر است به بخش پروفایل کابری خود سری بزنید، و با تکمیل موارد موجود در پروفایل کاربری، ارتباط بهتری را با همکاران خود ایجاد کنید.

1- از طریق آیکون آدمک، وارد بخش پروفایل کاربری خود در ریکو می‌شوید. همچنین در نسخه رایانه‌ای برنامه ریکو بر روی نام خود در سمت راست صفحه اصلی کلیک کنید.

2- بر روی گزینه ویرایش کلیک کنید.

3- برای تغییر عکس پروفایل خود، بر روی انتخاب عکس کلیک کنید. همچنین در قسمت اطلاعات فردی، در بخش درباره من، نکاتی را درباره خود و روحیات خود یادداشت کنید تا همکاران شما با خواندن آن مطالب، به شناخت بهتری دست پیدا کنند.

4- تاریخ تولد خود را در قسمت تاریخ تولد ثبت ‌کنید تا ریکو تولد شما را به همکاران اطلاع دهد. اگر دوست ندارید سال تولدتان برای همکاران نمایش داده شود، کافی است تیک «سال تولد من را نشان بده» را بردارید.

5- در بخش آرزوها، آرزوی خود را با همکاران‌تان به اشتراک بگذارید. همچنین از علاقه‌مندی‌ها و مهارت‌های خود برای همکاران‌تان بنویسید.

6- در پایان هر یک از راه‌های ارتباطی خود را در صورت تمایل، در ریکو وارد کنید تا همکاران بتوانند به راحتی با شما ارتباط بهتری برقرار کنند. بخش انتهایی پروفایل کاربری راه‌های ارتباطی است که لازم است پس از تکمیل آن بر روی گزینه ثبت اطلاعات کلیک کنید تا اطلاعات شما در پروفایل کاربری شما قرار گیرد.