ریکو | پلتفرم منابع انسانی
منو موبایل

ریکو | پلتفرم منابع انسانی

قوانین استفاده از سایت ریکو - ریکو | پلتفرم منابع انسانی

کاربر گرامی؛

سایت ریکو از قوانین و مقررات زیر پیروی می‌کند و از شما می‌خواهیم پیش از استفاده از سایت، موارد زیر را مطالعه کنید. هرگونه فعالیت کاربران در سایت ریکو، به منزله پذیرش این قوانین است.

  1. محتوای صفحه قوانین سایت ریکو را به‌صورت دوره‌ای بازبینی کنید. زیرا ممکن است محتوای آن را بنا به ضرورت‌هایی تغییر دهیم.
  2. ما در سایت ریکو در چارچوب قوانین کشور ایران فعالیت می‌کنیم و کل تیم پشتیبانی سایت و کاربران ملزم به رعایت آن هستند. این قوانین در برگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه می‌شود.
  3. تمام محتواهای سایت ریکو با نظارت شرکت تجربه کاری اکسیژن تولید می‌شوند.
  4. در سایت ریکو مقالات رایگان متعددی منتشر می‌شوند که برای استفاده از آن‌ها به عضویت در سایت نیازی ندارید. اما برای درخواست دموی محصول، ثبت‌نام در رویدادها و درسنامه‌ها و نیز پشتیبانی فروش و فنی، لازم است در سایت عضو شوید یا اطلاعاتی را در اختیارمان قرار دهید. در این خصوص لطفا و حتما بیانیه سیاست حریم خصوصی سایت ریکو را مطالعه کنید.
  5. بازنشر محتواهای عمومی سایت ریکو در بخش وبلاگ به‌صورت رایگان و با ذکر منبع (همراه با لینک به منبع اصلی) بلامانع است. اما برای بازنشر کل یا بخشی از محتواهای سایت ریکو (به‌صورت رایگان یا پولی) در قالب‌ کتاب، ویدیو، صوت، اینفوگرافیک و غیره، به اجازه‌نامه مکتوب نیاز دارید. برای این کار از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با ما، با مدیر سایت مکاتبه کنید.
  6. ما از طریق راه‌های تماس موجود در صفحه تماس با ما، پاسخگوی پرسش‌های احتمالی شما برای آشنایی بیشتر با محصول، همکاری و مباحث مرتبط با حوزه منابع انسانی هستیم. از این‌که محتواهای غیرمرتبط برای ما ارسال نمی‌کنید، از شما سپاسگزاریم.
  7. لطفا در مکاتبات و ارسال نظرات در سایت، از زبان و آیین نگارش فارسی استفاده کنید.
  8. لطفا در پیام‌های ارسالی به سایر کاربران در بخش نظرات سایت ریکو، هنجارهای فرهنگی و اخلاقی را رعایت کرده، از به‌کاربردن کلمات و عبارات نامناسب خودداری کنید. مدیریت سایت از انتشار نظراتی که شامل محتوای توهین‌آمیز به شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، اقوام، ادیان و غیره است، جلوگیری کرد، در صورت لزوم دسترسی کاربر خاطی به سایت را محدود می‌کند.
  9. تمامی نظرات کاربران به صورت عمومی و بدون هیچ فیلترینگی در سایت ریکو منتشر می‌شود؛ به جز در مواردی که در بند نهم به آن اشاره کردیم. از این رو از ارائه هرگونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که مایل به انتشار آن‌ها نیستید، جدا خودداری کنید. مدیریت سایت ریکو در این خصوص از خود سلب مسئولیت می‌کند.
  10. تحلیل‌ها، نظرات و نوشته‌های کاربران، نظر شخصی آن‌ها بوده و سایت ریکو مسئولیتی در تایید صحت و سقم آن‌ها ندارد.

پاینده و سربلند باشید
شرکت تجربه کاری اکسیژن
مالک و مسئول سایت ریکو