ریکو | پلتفرم منابع انسانی
منو موبایل

ریکو | پلتفرم منابع انسانی

ابزار اطلاعیه

ابزار به رسمیت‌شناختن و آگاه‌سازی همکاران

اگر اطلاعیه یا حرف مهمی دارید که می‌خواهید به گوش همه کارکنان برسد، کافی است آن را نوشته، به دیوار اطلاعیه‌های ریکو بچسبانید. برای کارکنان مهم است که بدانند چه خبرهایی در سازمان در جریان است و چه موفقیت‌هایی به دست آمده است تا بیشتر احساس ارزشمند بودن کنند.

کارکنان نیاز دارند که در جریان اخبار و اتفاقات مهم سازمانی باشند و در این صورت است که احساس اتصال به سازمان می‌کنند. وقتی آگاهی از موضوعی برای عده زیادی از کارکنان مهم است، چه بهتر که به هم اطلاع دهیم و آن‌ها را در جریان بگذاریم.
ابزار اطلاعیه پلتفرم ریکو، دقیقا با همین هدف طراحی شده است. شما به کمک این ابزار می‌توانید اخبار و مباحث مهم سازمان را برای سایرین بازگو کنید. در واقع این ابزار، وسیله ارتباطی سازمان (مدیریت و تیم منابع انسانی) با کارکنان است.
ابزار اطلاعیه مانند یک برد اعلانات مجازی عمل می‌کند؛ با این تفاوت که متناسب با متن هر اطلاعیه، می‌توانید عکس، ویدئو، صوت و فایل‌های مربوطه را نیز با ظاهری کاربرپسند به نمایش بگذارید. در تعداد انتشار اطلاعیه محدودیتی وجود ندارد و امکان حذف و ویرایش آن‌ها نیز میسر است. همچنین می‌توانید تعیین کنید که برخی اطلاعیه‌ها تنها برای دپارتمان(های) خاصی نمایش داده شوند.

این ابزار برای سازمان‌ها کاربردهای مختلفی داشته است؛ مانند:

  • درج اخبار داخلی مهم
  • اشتراک‌گذاشتن عکس‌ها و ویدئوهای دورهمی‌
  • اجرای کمپین‌های آموزشی درون سازمانی
  • راهنمای استفاده از برنامه
  • انتشار گفتگوها و پیام‌های غیررسمی مدیران

و البته به تعداد سازمان‌های عضو ریکو، می‌توانیم برای این ابزار کاربردهای دیگری نیز در نظر بگیریم.

درخواست دمو و مشاوره رایگان

برای آشنایی بیشتر با پلتفرم ریکو و امکان‌سنجی پیاده‌سازی آن در سازمان شما، به لینک زیر رفته و درخواست دمو دهید. ما طی یک روز کاری برای هماهنگی برگزاری جلسه با شما تماس می‌گیریم.

آخرین مقالات بلاگ