درخواست جلسه دموی اپلیکیشن ریکو

بسیار خوشحالیم که علاقه‌مندید تا با پیاده‌سازی اپلیکیشن ریکو، برای توسعه رهبری انسان‌محور در سازمان‌تان قدمی اجرایی بردارید. برای ما بسیار مهم است که شما با شناخت کامل از ریکو، از این پلتفرم برای بهبود تجربه همکاران‌تان در سازمان‌ کمک بگیرید.

به همین دلیل طی جلسه‌ دمو از نزدیک با محیط برنامه و امکانات آن آشنا می‌شوید تا بتوانید متناسب با نیازها و دغدغه‌های سازمانی، مناسب‌ترین استراتژی و برنامه اجرایی را تدوین و طرح‌ریزی کنید. برای برای برگزاری جلسه دمو و مشاوره، کافی است فرم زیر را پر کنید؛ ما در کمتر از یک روز کاری برای هماهنگی زمان و شیوه برگزاری جلسه با شما تماس می‌گیریم.

نکاتی برای برگزاری اثربخش جلسه دموی اپلیکیشن ریکو

● کارشناس فروش و پشتیبانی تیم ریکو با شماره 09909217400 برای هماهنگی برگزاری جلسه دمو با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید این شماره را با نام «تیم ریکو» ذخیره کنید.

● لطفا پیش از ثبت درخواست، از صحت اطلاعات تماس در فرم اطمینان حاصل کنید.

● جلسات آنلاین معمولا در بستر برنامه گوگل‌میت برگزار می‌شود و جلسات حضوری اغلب در محیط شرکت‌ درخواست‌دهنده برگزار می‌شود.

● نماینده یا نمایندگان ما در جلسات دمو، اشراف کاملی روی نرم‌افزار و مباحث جنبی آن داشته و برای مذاکره با سازمان‌ها، اختیار تام دارند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم برای افزایش اثربخشی و نتیجه‌بخش‌بودن، در این جلسات، مدیران و کارشناسان ارشد منابع انسانی حضور داشته باشند.

● پروپزال مالی و اجرایی استقرار اپلیکیشن ریکو و خدمات جانبی آن، در صورت نیاز پس از برگزاری جلسه مشاوره و دمو از طریق ایمیل، تلگرام یا واتس‌اپ برای شما ارسال می‌شود.